Akademik Çalışmalarım · Genel · KİTAP İNCELEMELERİ · Teknoloji Entegrasyonu

TYYÇ Kapsamında Lisans Düzeyinde Çevrimiçi Öğrenme Ortamlarının Tasarlanması: Planlama, Uygulama, Değerlendirme ve İyileştirme

Dr. Barış Çukurbaşı’nın editör kurulunda yer aldığı ve benim de danışman hocam Prof. Dr. Eralp Altun ile “Bilişim Etiği ve Güvenliği Dersinin Çevrimiçi Öğrenme Ortamında Kalite Güvencesini Sağlamaya Yönelik Tasarımı” bölümünü yazdığımız kitabımız “TYYÇ Kapsamında Lisans Düzeyinde Çevrimiçi Öğrenme Ortamlarının Tasarlanması: Planlama, Uygulama, Değerlendirme ve İyileştirme” Kitabı Pegem Akademi’de açık erişimde ücretsiz e-kitap şeklinde yayınlandı. Kitaba buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.

“…Kitabımız Sosyal Bilgiler Eğitimi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Yabancı Dil Eğitimi, Eğitim Bilimleri ve Öğretmen Yetiştirme, Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi, Mühendislik Eğitimi, Sağlık Eğitimi ve Sanat Eğitimi alanlarında hazırlanmış ders planlarını ve ders planı bağlamında hazırlanmış bilimsel kitap bölümlerini içeren 30 bölüm, Editör Kurulu tarafından hazırlanmış genel değerlendirme bölümü ve Türkiye Yükseköğretim Yeterlilikler Çerçevesi: Çevrimiçi Öğrenmede Kalite Güvencesi Çalıştayı Sonuç Bildirgesi bölümü olmak üzere 33 bölümden oluşmaktadır.

Elbette ki bu serüvende mükemmelliği arama yolundaki arayışlarımız, keşiflerimiz bitmemiştir. Temel aldığımız strateji, yöntem ve tekniklerimiz içinde bulunulan çağın dinamikleri ile evrilmeye, yol göstermeye devam edecektir. Kitabımızın alana katkı sağlamasını ve faydalı olmasını diliyoruz.” (Editör Kurulu)

https://pegem.net/urun/TYYC-Kapsaminda-Lisans-Duzeyinde-Cevrimici-Ogrenme-Ortamlarinin-Tasarlanmasi-e-kitap/223100?fbclid=IwAR1ciHgF8bAUnm0UCfg6X4Ka9gsbK3_IWURBsUqdTrdg9M78Qgz0cIkqkig

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s