Teknoloji Entegrasyonu · Web 2.0 · YAŞAM BOYU ÖĞRENME

Google Keep: Notlar

Google Keep, Google tarafından geliştirilen bir not alma uygulamasıdır. Anlık olarak aklınıza gelen bir şeyi Google Keep aracılığıyla cep telefonunuza not edebilir, daha sonra web uygulaması dahil istediğiniz platformdan ulaşabilirsiniz. Hareket halindeyken sesli notlar alabilir, bu sesli notların yazıya dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz. Hatta ve hatta istediğiniz bir belgenin ya da anın fotoğrafını çekip, saklayabilirsiniz.

Google Keep bir web uygulaması olarak kullanılmasının yanı sıra Android ve iOS mobil işletim sistemleri için de kullanılabilir durumda. Bir plaatformda aldığınız not hemen tüm cihazlarda senkronize ediliyor ve böylece cihaz bağımsız notlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Keep ile notlarınızı başkalarıyla paylaşabilir ve gerçek zamanlı olarak birlikte çalışabilirsiniz. Google ürünlerinin en sevdiğim yanı bu olsa gerek.. Her üründe ortak çalışma yapma özelliği var…Seviyorum seni Google…

Keep’in özellikleri saymakla bitmiyor. Aldığınız notları Keep ekranında istediğiniz gibi düzenleyip organize edebiliyorsunuz. Hatta etiketleyip daha sonra kolayca arayıp, erişebiliyorsunuz.

Google Keep için –>   https://keep.google.com

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s