Genel · Teknoloji Entegrasyonu

GOOGLE EĞİTİMCİLER GRUBU-İZMİR

Nisan 2019 itibariyle tüm Google+ grupları kapatılacaktır. Eğer bir Google kullanıcısıysanız bu haberi okumuşsunuzdur. O nedenle GEG İzmir Grubumuzun adresini değiştirdik. Katılmak isterseniz eğer buraya tıklayarak gruba dahil olabilirsiniz.

Google Eğitimciler Grubu – İzmir -Eğitimde Teknolojiyi Kullanmak İsteyenlerin Buluşma Noktası – Google Artık İzmir’de #GEGIzmir

TOPLULUK HAKKINDA

Google olarak, eğitimciler için en iyi ilham kaynağının yine eğitimciler olduğuna inanıyoruz. Buradan hareketle Google, teknolojinin sunduğu avantajları okullara, sınıflara ve dünya genelindeki topluluklara yansıtmayı amaç edinmiş, yaptıkları işe tutkuyla bağlı olan eğitimcilerden oluşan bir topluluğun hayata geçmesi için destek sağladı.

GEG’ler, eğitimcilerin bir araya gelerek oluşturdukları ortak çalışma atmosferi sayesinde birbirlerinden yeni ve yaratıcı fikirler edinmelerine olanak sağlayan ve Google çözümlerini kullanarak öğrencilerinin ihtiyaçlarını nasıl en iyi şekilde karşılayabilecekleri konusunda birbirlerine yardımcı olmalarına imkan tanıyan bir platform sunmaktadır. GEG etkinlikleri hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak gerçekleştirilmektedir. Çevrimiçi GEG’ler eğitimcilerin birlikte tartışmalarda yer almaları ve Google+ aracılığıyla birbirleri hakkında bilgi sahibi olmaları için bir zemin sunarken, yerel olarak gerçekleştirilen etkinlikler ve atölye çalışmaları ise yüz yüze öğrenmeye ve paylaşmaya imkan veren yöntemlerdir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s